Případové studie

Konkrétní čísla, postupy a výsledky. Podívejte se do zákulisí našich marketingových kampaní.

B2B firma

Firmě zabývající se čištěním vzduchotechniky a průmyslových zařízení jsme vytvořením nového webu, tvorbou obsahu a PPC reklamou zvýšili počet poptávek o 818 %.

+ 818 %
poptávek
case study
B2C firma

Firmě na impregnaci trámů a dalších dřevěných struktur v domě jsme zvýšili relevantní poptávku o více než 800 % – mj. i pomocí PPC reklamy.

+ 800 %
poptávek
case study
B2C/B2B klient

Zavedené rodinné firmě Diana Company jsme chytrým výkonnostním marketingem zvýšili během necelých 3 let spolupráce obrat o 87 %. Díky dosaženému zisku mohla společnost už po roce své aktivity rozšířit na Slovensko, kde se dál úspěšné rozvíjí.

+ 87 %
obrat
case study
B2B

Během 4 měsíců spolupráce jsme specializovanému internetovému obchodu pomohli dosáhnout zisku z PPC reklamy a kampaní ve zbožových srovnávačích. Další optimalizací jsme dosáhli 2 000% návratnosti nákladů do do online marketingu.

< 8 %
PNO
case study
B2B

Pro specialisty na online prodej elektroniky jsme vytvořili výdělečné marketingové kampaně a během 5leté spolupráce jsme obrat skrze tyto kanály navýšili o 156 % – a zisk z každé investované koruny zdvojnásobili.

+ 156 %
obrat
case study
B2B

Vhodným zacílením a průběžnou optimalizací výkonnostních kanálů jsme společnosti Arango mezi lety navýšili obrat z placené reklamy o 470 %. Ve stejném období jsme více než 3krát snížili poměr nákladů na marketing k vytvořenému obratu. Online kampaně pro klienta dlouhodobě zajišťujeme v Česku, v Polsku a na Slovensku.

+ 470 %
obrat
case study

Máme za sebou úspěšnou spolupráci se stovkami klientů.

Co o naši práci říkají?