Zbožové srovnávače

Zobrazíme vaše produkty uživatelům na Heurece, Zboží.cz a dalších srovnávačích. Vhodnou strategií je přimějeme k nákupu. Klientům přinášíme každý měsíc průměrně 5 051% návratnost vložených financí.Poptat nezávaznou kalkulaci
Zbožové srovnávače
Se správou zbožových srovnávačů pomáháme mj. následujícím firmám:
Ferrum Plzeň
Diana company
Rehabilitační pomůcky
Citybikes
Bosý bod

Co vám spolupráce
s Online Makers přinese?

Zákazníky, kteří jsou připraveni koupit vaše zboží

Na srovnávačích prodávají e-shopy, které jsou vidět. Zajistíme, aby vám kampaně generovaly zisk. Spouštíme je již od 3 dnů.

Efektivní
bidding

Pro maximalizaci vašeho zisku využíváme pokročilé možnosti biddingu – vaše produkty zobrazíme na pozicích, kde je cílová skupina určitě nepřehlédne.

Optimalizace
XML feedu

Vaše XML feedy upravíme tak, abychom je mohli využívat pro různé prodejní platformy.

Konec stresu s hledáním správné agentury

Máme skvělé výsledky a perfektně rozumíme aplikacím pro správu účtů na srovnávačích. Jsme certifikovanými partnery Heureka.cz a Mergado.

Jak fungujeme?

1

Úvodní schůzka

Probereme oblast, které se věnujete a zeptáme se na konkurenční výhody vašich produktů a jejich marži. Na základě této schůzky určíme, jakých cílů je reálné dosáhnout.

2

Audit a analýza

Propojíme se s vašimi účty ve srovnávačích, vyhodnotíme návratnost kampaní a ujistíme se, že k propagaci využíváte vhodnou platformu. Žádné zbožové vyhledávače zatím nevyužíváte? Potřebné účty, které jsou vždy vaším majetkem, vám založíme.

Analýzou určíme, jaké kategorie zboží se vám na srovnávačích vyplatí propagovat, a u kterých byste jen prodělávali peníze.

3

Příprava a pravidelná
optimalizace

Připravíme pro vaše produkty správný formát XML feedů. Kampaně průběžně kontrolujeme a vylepšujeme, abychom dosáhli stanovených cílů a co nejvyššího zisku. Naše optimalizace nikdy nekončí.

Každý měsíc společně projdeme report, ze kterého snadno zjistíte finanční návratnost reklamy na srovnávačích.

Podívejte se na naše
případové studie:

Věří nám přední marketingové platformy:MERGADO - Certifikovaná agentura - Online Makers
Heuréka - Certifikovaná agentura - Online Makers