Online marketing
od A do Z

V tom, co děláme, jsme dobří. Od roku 2017 posouváme naše klienty vpřed a přinášíme jim zisk a radost z podnikání. Najdete nás v Praze a Bratislavě, online jsme ale dostupní odkudkoliv.

Adoz

Naše hodnoty

Jsme v tom s vámi

Nejde nám o rychlé peníze – s každým klientem budujeme dlouhodobé partnerství. Jen tak naše spolupráce naplní svůj potenciál.

Nepouštíme se do zbytečné práce

Naším cílem je přinést vám hmatatelné výsledky – a to znamená, že se naše pohledy nemusí vždy shodnout. Pokud určité zadání nedává smysl, řekneme vám to.

Jednáme čestně

Odvádíme dobrou práci. Přesto výsledky nemusí být takové, jak si představujete. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit, bez důvodů, výpovědních lhůt a složitého papírování.

Vše máte pod palcem

Veškeré účty k reklamním systémům, sociálním sítím a dalším platformám, které využíváme, jsou vždy vaším majetkem. A to i v případě, že se naše cesty rozejdou.

S růstem vašeho
podnikání
vám pomohou:

S čím a jak jsme konkrétním firmám pomohli?

B2B firma

Firmě zabývající se čištěním vzduchotechniky a průmyslových zařízení jsme vytvořením nového webu, tvorbou obsahu a PPC reklamou zvýšili počet poptávek o 818 %.

+ 818 %
poptávek
case study
B2C firma

Firmě na impregnaci trámů a dalších dřevěných struktur v domě jsme zvýšili relevantní poptávku o více než 800 % – mj. i pomocí PPC reklamy.

+ 800 %
poptávek
case study

Neustále na sobě pracujeme – i proto jsme partnerem předních marketingových platforem:MERGADO - Certifikovaná agentura - Online Makers
Heuréka - Certifikovaná agentura - Online Makers

Dlouhodobě pomáháme růst těmto společnostem: