Tvorba funkčního webu

Vytvoříme pro vás webovou prezentaci, která odpoví na otázky a potřeby vašich návštěvníků a nakonec je přemění v zákazníky.Poptat nezávaznou kalkulaci
Tvorba funkčního webu
Funkční web jsme vytvořili mj. pro následující firmy:
Eco-stations
MH - Chemická ochrana dřeva
Carnolt
Billigence

Co vám spolupráce
s Online Makers přinese?

Fungující web

Tvoříme přehledné, responzivní a především funkční prezentace, na kterých uživatel najde potřebné informace – a které jej přimějí k odeslání poptávky.

Efektivní prodejní kanál

Poptávku po vaší nabídce podpoříme reklamou ve vyhledávačích a sociálních sítích či pomocí SEO. Pro maximalizaci zisku využíváme letité zkušenosti.

Komplexní přístup k tvorbě webu

Zajistíme analýzu trhu a konkurence, vytvoříme zadávací dokumentaci, postaráme se o grafiku, napíšeme texty a celý web naprogramujeme a odladíme.

Konec stresu s hledáním správné agentury

Pod jednou střechou u nás najdete experty na vývoj webů i online marketing. Za naši práci hovoří skvělé výsledky a doporučení našich klientů.

Jak fungujeme?

1

Úvodní schůzka

Na prvním setkání probereme vaše obchodní cíle, klientelu a přidanou hodnotu vaší nabídky, budeme se také zajímat o vaši konkurenci a její postupy.

Poptáváte redesign webu? Podíváme se na stávající prezentaci a připravíme přehledný audit s návrhem funkčních změn.

2

Analýza

Do hloubky projdeme vaše analytické nástroje a provedeme uživatelský výzkum a analýzu klíčových slov. Na základě získaných informací navrhneme strukturu nového webu. Výsledky analýzy nám pomohou i při optimalizaci pro vyhledávače (SEO), copywritingu nebo návrhu strategie PPC reklamy.

3

Návrh zadání

Společně připravíme zadání, podle kterého pak zpracujeme první návrhy UX designu a grafické identity. Součástí zadávací dokumentace je i popis fungování jednotlivých funkcionalit webu a jejich napojení na vaše interní systémy (typicky CRM nebo nástroje pro e-mailing).

4

Programování a textace

Po odsouhlasení struktury webu a prototypů prezentaci naprogramujeme, současně připravíme texty pro jednotlivé stránky. Před spuštěním web důkladně otestujeme, aby vás v ostrém provozu nic nepřekvapilo.

5

Online propagace

K propagaci nového webu vám doporučíme vhodné marketingové kanály a společně stanovíme reálné cíle. Na vybraných platformách vám založíme účty – ty přitom vždy zůstávají vaším majetkem.

Jednotlivé reklamy připravíme, spustíme, začneme vyhodnocovat jejich efektivitu a průběžně je vylepšovat, aby vám přinášely co nejvyšší zisk. Naše optimalizace nikdy nekončí.