Tvorba e-shopu

Vytvoříme pro vás e-shop, který se snadno spravuje a skutečně prodává. Zajistíme realizaci od návrhu po online propagaci.Poptat nezávaznou kalkulaci
Tvorba e-shopu
E-shop jsme vytvořili mj. pro následující firmy:
Happy tails
HiFi Obchod
Beryko
Aylla shoes

Co vám spolupráce
s Online Makers přinese?

Funkcionality, které potřebujete

Skladové hospodářství, propojení s marketingovými aplikacemi nebo automatizované napojení na dodavatelské feedy – e-shop připravíme přesně vašim potřebám.

Efektivní prodejní kanál

Prodej vašich produktů podpoříme reklamou ve vyhledávačích, na zbožových srovnávačích či sociálních sítích. Pro maximalizaci zisku využíváme letité zkušenosti.

Více času na podnikání a rozvoj firmy

Ušetříme vám stovky hodin – zajistíme analýzu trhu a konkurence, vytvoříme zadávací dokumentaci, UX design i grafiku, napíšeme popisky a celý e-shop naprogramujeme a odladíme.

Konec stresu s hledáním správné agentury

Pod jednou střechou u nás najdete experty na vývoj e-shopů i online marketing. Za naši práci hovoří skvělé výsledky a doporučení našich klientů.

Jak fungujeme?

1

Úvodní schůzka

Na prvním setkání probereme vaše podnikání, přidanou hodnotu vašich produktů, zákazníky i konkurenci. Pokud již e-shop provozujete, podíváme se na dosavadní výsledky vašich marketingových kampaní a stávajícího webu.

2

Analýza

Provedeme analýzu klíčových slov a s její pomocí navrhneme vhodnou strukturu kategorií a dalších stránek e-shopu. Výsledky analýzy nám pomohou i při návrhu strategie PPC reklamy, optimalizaci e-shopu pro vyhledávače a copywritingu.

3

Okamžité úpravy webu

Na základě zjištěných informací společně připravíme zadání, podle kterého pak zpracujeme první návrhy UX designu a grafické identity. Součástí zadávací dokumentace je i popis jednotlivých funkcionalit a jejich napojení na vaše interní systémy.

Po odsouhlasení struktury webu a prototypů e-shop naprogramujeme a důkladně otestujeme, aby vás v ostrém provozu nic nepřekvapilo.

4

Online propagace

Doporučíme vám vhodné marketingové kanály k propagaci e-shopu a společně stanovíme reálné cíle. Na vybraných platformách vám založíme účty – ty přitom vždy zůstávají vaším majetkem.

Jednotlivé reklamy připravíme, spustíme, začneme vyhodnocovat jejich efektivitu a průběžně je vylepšovat, aby vám přinášely co nejvyšší zisk. Naše optimalizace nikdy nekončí.