Marketingová konzultace zdarma

Marketing je důležitým nástrojem pro úspěch vašeho podnikání. Ale jak začít? Nebo možná už nějakou dobu tápete ve své online strategii? Bez obav, jsme tady pro vás. Naše bezplatná 60minutová konzultace vám poskytne cenné rady, ať už se teprve rozjíždíte, nebo hledáte cestu k většímu úspěchu. Po konzultaci budete mít jasno, jakým směrem se vydat.Poptat konzultaci ZDARMA
SEO

Bezplatnou marketingovou konzultaci využijete, pokud:

začínáte podnikat a nemáte s marketingem žádnou zkušenost,

vaše online reklama navzdory finančním a časovým investicím prodělává,

potřebujete zefektivnit svou marketingovou strategií,

chcete výkonnější marketing i zisk.

Poradíme vám, jak například…

Pracovat s výkonnostním marketingem

Ne každé firmě se vyplatí reklama na Instagramu nebo ve vyhledávači. Zjistíme, jaké marketingové kanály vám přinesou největší zisk – a které vás jen oberou o peníze.

Zjistit, co vaši zákazníci potřebují

Znát svou cílovou skupinu je základem úspěšného podnikání. Ukážeme vám, jakými metodami zjistit jejich potřeby a očekávání a jak tomu přizpůsobit vaši nabídku.

Efektivně prezentovat vaše služby a zboží

Doporučíme, jak vaši nabídku a konkurenční výhody komunikovat způsobem, kterému vaši potenciální zákazníci skutečně porozumí.

Nastavit reálné marketingové cíle

Určíme, jakého obratu můžete s pomocí marketingu reálně dosáhnout – a jaké časové a finanční investice k tomu budou potřeba.

60minutovou konzultací vás provedou naši odborníci s velkým množstvím zkušeností a nespočtem projektů ve svém portfoliu. Probereme vaše cíle a potřeby a navrhneme, jakým způsobem jich dosáhnout.

Věří nám přední marketingové platformy:MERGADO - Certifikovaná agentura - Online Makers
Heuréka - Certifikovaná agentura - Online Makers