Copywriting

Napíšeme pro váš web srozumitelné a poutavé texty, které návštěvníkům představí vaši nabídku a přimějí je k odeslání objednávky či poptávky.Poptat nezávaznou kalkulaci
Copywriting
Copywriting zajišťujeme mj. pro následující firmy:
Eco-stations
MH - Chemická ochrana dřeva
Smart Zrcadla
Beryko
Canina

Co vám spolupráce
s Online Makers přinese?

Více potenciálních klientů na webu

Vytvoříme pro vás obsah, který dostane váš web na přední místa ve vyhledávání a přivede k vám nové uživatele.

Důvěryhodně znějící obsah

Bez hrubek, překlepů, nejasné stylistiky a dalších chyb, které vás zbytečně obírají o platící zákazníky.

Autoritu (v jakémkoliv odvětví)

Čtivě a srozumitelně píšeme i o složitých oborech – např. o datové analytice, SaaS, průmyslovém čištění, výživě či energetice.

Čas na podnikání a rozvoj firmy

Každý měsíc vám tvorbou prodejních textů, článků na blog, newsletterů, postů na sociální sítě či třeba e-booku ušetříme desítky hodin. Zbavíme vás stresu s hledáním té správné agentury.

Jak fungujeme?

1

Úvodní schůzka

Probereme vaše obchodní záměry i oblast, které se věnujete, zeptáme se na vaše zákazníky a konkurenční výhody vaší nabídky. Společně pak určíme, jaký obsah vámi stanovených cílů pomůže dosáhnout.

2

Audit a analýza klíčových slov

Zhodnotíme úroveň stávajícího obsahu a s ohledem na vaši nabídku a preference zákazníků vypracujeme analýzu klíčových slov. Ta nám pomůže určit, pro které fráze kvalitní texty vytvořit. Výsledky analýzy využijeme i při optimalizaci webu pro vyhledávače (SEO) a při návrhu strategie PPC reklamy, funkčního webu či e-shopu.

V případě potřeby upravíme design vašeho webu tak, aby podporoval vytvořený obsah a plnil stanovené cíle.

3

Tvorba textů a revize

Na základě analýzy klíčových slov připravíme publikační plán a začneme s psaním. Součástí našich textů je i návrh na rozmístění jednotlivých prvků (nadpisy, ikony, fotografie ad.), formátování a metatexty pro vyhledávače. Starší obsah pravidelně aktualizujeme a doplňujeme o odkazy na nové články.

V případě potřeby se postaráme o publikaci schváleného obsahu na vašem webu nebo na sociálních sítích. V rámci SEO zajistíme také linkbuilding. Každý měsíc s vámi projdeme report, ze kterého snadno zjistíte čtenost článků a jejich roli při sběru leadů či zvyšování obratu.

Podívejte se na naše
případové studie:

Věří nám přední marketingové platformy:MERGADO - Certifikovaná agentura - Online Makers
Heuréka - Certifikovaná agentura - Online Makers