SEO

Přivedeme na váš web z Googlu, Seznamu, Bingu a dalších vyhledávačů potenciální zákazníky a vhodným obsahem jim pomůžeme k vytvoření nákupu či odeslání poptávky.Poptat nezávaznou kalkulaci
SEO
S optimalizací webu pro vyhledávače pomáháme mj. následujícím firmám:
Canina
Shop-Hockey
iOlej
Ráj ponožek
Mycí centrum

Co vám spolupráce
s Online Makers přinese?

Skvělou dohledatelnost na internetu

Zajistíme, aby se váš web ve výsledcích vyhledávání zobrazoval na předních místech – a na lepších pozicích, než má vaše konkurence.

Uživatele, kteří hledají vaši nabídku

Ty potom přesvědčivým obsahem a navazující marketingovou strategií proměníme z jednorázových návštěvníků ve věrné zákazníky.

Komplexní přístup k řešení SEO

V rámci SEO strategie se zaměřujeme na on-page i off-page faktory. Děláme vše proto, aby šance na lepší umístění byla co nejvyšší.

Konec stresu s hledáním správné agentury

Máme skvělé výsledky – dlouhodobou spoluprací zvyšujeme našim klientům zisk a posilujeme jejich známost a oborovou autoritu.

Jak fungujeme?

1

Úvodní schůzka

Zeptáme se vás, čím se zabýváte, jaká je přidaná hodnota vaší nabídky a co si od spolupráce slibujete. Budeme se také zajímat o vaše zákazníky a konkurenční firmy. Na základě toho pak určíme, jakých cílů je reálné dosáhnout.

2

Audit a zpracování analýzy klíčových slov

Provedeme hloubkový audit webu: zhodnotíme mj. úroveň obsahu, technické nastavení a současné umístění vašich stránek ve výsledcích vyhledávání.

S ohledem na vaši nabídku a preference zákazníků vypracujeme analýzu klíčových slov, která určí, pro které fráze připravit kvalitní obsah. Výsledky analýzy nám pomohou i při návrhu strategie PPC reklamy, funkčního webu nebo e-shopu.

3

Okamžité úpravy webu

Napravíme nejpalčivější faktory – např. nízkou rychlost načítání stránek, chyby v HTML kódu nebo chybějící odkazy na webu. V případě potřeby upravíme design a obsah vašich stránek tak, aby generovaly vyšší obrat a plnily i další stanovené cíle.

4

Dlouhodobé posilování pozic

Na základě schváleného publikačního plánu začneme pro vybraná klíčová slova tvořit kvalitní obsah, který na web v dlouhodobém horizontu přivede potenciální klienty. Pozici jednotlivých stránek posílíme i linkbuildingem, tedy odkazováním na web z cizích stránek.

V rámci pravidelného reportu snadno zjistíte, jak se optimalizaci daří a co přesně vám přináší.

Podívejte se na naše
případové studie:

Věří nám přední marketingové platformy:MERGADO - Certifikovaná agentura - Online Makers
Heuréka - Certifikovaná agentura - Online Makers