Přeměníme váš web ve výkonný prodejní nástroj

Přeměníme váš web ve výkonný prodejní nástroj

Přeměníme váš web ve výkonný prodejní nástroj


Funkční webová prezentace doplní vaše obchodní zástupce a prodavače – a dokonce je předčí. Osloví řádově více potenciálních zákazníků, nasměruje je k řešení jejich problému a dovede je k objednávce či odeslání poptávky, které pak zpracují vaši zaměstnanci.


Nezáleží, zda provozujete konzultační společnost, prodáváte kola nebo vyvíjíte aplikace. Investice do kvalitního webu se vám vždy vrátí. Stejně jako se vrátila našim více než 40 e-commerce a B2B klientům.

Navýšili jsme zisk více než 40 firmám

Zásadní část vašeho byznysu se odehrává na internetu. Mít webovou vizitku s telefonním číslem už dnes nestačí. K získání poptávek a objednávek potřebujete funkční web – a každý den, kdy jej nemáte, bráníte svému podnikání v růstu.


S čím vám pomůžeme?


 

Úprava stávajícího webu

Zjistíme, co vaši zákazníci potřebují a na co slyší – a na základě toho upravíme rozvržení webu, vytvoříme texty i grafiku a pomůžeme s případovými studiemi či blogem.


 

Navazující marketingové aktivity

Na základě zpracované marketingové strategie vytvoříme a správně zacílíme reklamy na Google, Seznamu a sociálních sítích. Nastavíme zbožové porovnávače a postaráme se o správu vašeho Facebooku, LinkedInu nebo Instagramu.Co si o Online Makers myslí klienti?


Na Online Makers jsem se obrátil, protože jsem chtěl získávat zákazníky v online prostředí. Veškeré úpravy začaly u webu, který do té doby negeneroval v podstatě nic a vše pokračovalo přes tvorbu marketingové strategie až po spuštění kampaní. Jen za rok 2019 jsme díky tomu získali 42 platících zákazníků, kteří se významně podíleli na ročním obratu celé naší společnosti. Nyní připravujeme eshop a další nový projekt.

Martin Rozínek, Eco-stations

Online Makers pro nás zajistili Inbound marketing a PPC reklamu – spolupracovali na přípravě webinářů a točili také videa. Vytvořili nový web a ve spolupráci s našimi techniky pro něj tvořili relevantní obsah. Strategie a postup agentury dává nejen smysl, ale i výsledky.

Aleš Lednej, ComSource

Online Makers nám pomáhají s budováním značky, šířením povědomí o naší činnosti a získáváním leadů. Společně jsme vytvářeli persony, koncept nového .cz webu a celkovou marketingovou strategii. Pánové z OM nám zajišťují i webináře, pomáhají s tvorbou a plánování contentu a mají přesah i do pořádání eventů. Rozhodně potvrzujeme, že online marketing funguje skvěle i v B2B.

Lenka Hankovcová, BILLIGENCE PTY LTD

S Online Makers spolupracujeme již od roku 2017. Naším cílem bylo dostat lidi do prodejny, což se nám dařilo, s příchodem pandemie COVID-19 ale důležitost e-shopu skiandbike.cz násobně vzrostla. Díky schopnostem specialistů Online Makers se naše podnikání podařilo překlopit do online prodeje. A to i navzdory velké konkurenci. V první polovině dubna 2020 (v porovnání se stejným obdobím minulého roku) nám tržby eshopu vzrostly o 310 %, tržby z Google reklam o 835 %, počet objednávek o 269 % a PNO z Google reklam se snížilo z 8,94 na 1,56 %. Troufám si tvrdit, že nám Online Makers v této nelehké době pomohli zachránit celý podnik.

Tomáš Douda, skiandbike.cz


Naše spolupráce bude probíhat ve 4 krocích


Zdarma s vámi projdeme obchodní model, určíme hlavní konkurenční výhody a provede analýzu komunikace.

Navrhneme marketingovou strategii, vytvoříme persony a určíme jasné cíle naší spolupráce.

Podle strategie nastavíme vhodné propagační aktivity a případně upravíme design a texty na webu.

Web i marketingové kampaně budeme průběžně upravovat, aby vám přinášely maximum zisku.

Případová studie: nárůst poptávek o 440 % u B2B klienta díky novému webu

Přečtěte si, jak jsme společnosti Eco-stations zabývající se průmyslovým čištěním pomohli získat desítky nových klientů.Věří nám i těžké váhy v marketingu – můžete i vy
Je nejvyšší čas proměnit svůj web ve funkční prodejní kanál

Po odeslání formuláře se vám ozveme zpět a vše vám zdarma podrobně vysvětlíme.


Marketingová konzultace zdarma