Přechod na Shoptet

Dosáhněte převodem svého internetového obchodu na Shoptet vyššího zisku, efektivnější online propagace - získejte funkční a výkonný e-shop.Poptat nezávaznou kalkulaci
Přechod na Shoptet
S přechodem na Shoptet jsme pomohli mj. následujícím firmám:
Health Brands
Happy tails
Bosý Bod
AP Sport

Co vám spolupráce
s Online Makers přinese?

Přechod z jakékoliv platformy

Našim klientům převádíme internetové obchody z Prestashopu, Eshop-rychle, Shopify, Oxyshopu, případně z řešení na míru.

Kompletní převod dat

Převedeme informace o vašich produktech, zákaznících i objednávkách a zajistíme jejich automatizované napojení na účetní a skladový systém, CRM či jiné aplikace.

Individuální design

Shoptet nemusí nutně znamenat limit v podobě přednastavených šablon. Podobu e-shopu umíme změnit.

Přehlednější řazení zboží

Poradíme vám, jak jednotlivé produkty rozřadit s ohledem na jejich hledanost a prodejnost.

Jak fungujeme?

1

Úvodní schůzka
a založení testovacího
e-shopu

Na prvním setkání probereme vaše podnikání, konkurenční výhody a obchodní cíle. Na základě toho pro vás vybereme na Shoptetu vhodnou šablonu a založíme testovací e-shop. Rychle si tak uděláte představu, jak by váš internetový obchod mohl po převodu vypadat.

2

Získání dat a jejich nahrání

Z vašeho současného e-shopu exportujeme potřebná data, upravíme je a převedeme do testovacího e-shopu. Ten napojíme na vaše marketingové aplikace a interní systémy a důkladně jej otestujeme.

V případě potřeby se postaráme také o grafickou identitu, návrh nové struktury a úpravu popisků a dalších textů na webu. Po odladění vám e-shop předáme k užívání.

3

Online propagace

Pro převedený e-shop zajistíme propagaci v podobě reklamy ve vyhledávačích, zbožových srovnávačích či na sociálních sítích.

Předtím ale do hloubky projdeme vaše analytické nástroje a provedeme analýzu klíčových slov a na vybraných platformách vám založíme účty – ty přitom vždy zůstávají vaším majetkem.

Jednotlivé reklamy připravíme, spustíme, začneme vyhodnocovat jejich efektivitu a průběžně je vylepšovat, aby vám přinášely co nejvyšší zisk. Naše optimalizace nikdy nekončí.