Marketingová konzultace

Marketingová konzultace

Marketingová konzultace


Co kdybyste měli po ruce nástroj, se kterým navýšíte obrat své firmy, získáte nové klienty a udržíte ty stávající?

Marketingová analýza vám prozradí, proč váš web nevydělává – a krok po kroku vám ukáže, jak to změnit. Vypracujeme ji pro vás zdarma. Stejně jako pro více než 60 firem před vámi.

Možná se poznáváte: online marketingu se věnujete už několik měsíců, ale výsledky se nedostavují – a vy nevíte proč. Váš byznys stagnuje, na vymýšlení nových kampaní nemáte čas ani energii.


Nebo vůbec nevíte, jak s online marketingem a jeho nástroji pracovat. Bojíte se, že vaše těžce vydělané peníze přijdou vniveč. Anebo jste se už dokonce se samozvanými marketingovými odborníky spálili.


Rozumíme vám. Investovat do služeb, které nepřináší zisk, nedává smysl.


I proto pro vás analýzu zpracujeme zdarma. Dokážeme vám, že se správně nastavenými marketingovými kanály prodáte více zboží, zvýšíte poptávku po svých službách a navýšíte zisk.Co vám analýza přinese?


Praktické rady a tipy ke zvýšení zisku a budování renomé firmy. Bez zbytečné slovní omáčky.

Zhodnotíme, zda své konkurenční výhody využíváte tak, aby vám přinášely zisk.

Ověříme, zda je možné vámi stanovených obchodních a marketingových cílů dosáhnout a řekneme vám, jak to udělat.

Prozradíme, které vaše marketingové kanály nefungují – a jak jejich výkon zlepšit.

Definujeme vaše typické zákazníky (persony) a ukážeme vám, jak jejich nákupní chování využít ke zvýšení prodeje zboží a služeb.


Za naši práci mluví spokojení zákazníci

Stejně jako u firmy svetzarovek.eu jsme naši spolupráci zahájili na doporučení a mimo hlavní sezónu. Po úvodním nastavení a následné pravidelné optimalizaci se podařilo navýšit náš obrat. To bylo zřejmé nejen v tu chvíli, ale i v porovnání stejného období v předchozích letech. Nyní od Online Makers očekáváme, že se budou čísla ještě více zlepšovat.

Václav Pevný Jednatel VP Centrum

OnlineMakers nejsou běžnou marketingovou firmou. Ceníme si individuálního a lidského přístupu, díky kterému jsme schopni zlepšovat se nejen v komerci jako takové, ale také v řízení a směrování celé firmy.

Tomáš Douda Ecommerce manager SkiAndBike

Online Makers nám pomáhají s budováním značky, šířením povědomí o naší činnosti a získáváním leadů. Společně jsme vytvářeli persony, koncept nového .cz webu a celkovou marketingovou strategii. Pánové z OM nám zajišťují i webináře, pomáhají s tvorbou a plánování contentu a mají přesah i do pořádání eventů. Rozhodně potvrzujeme, že online marketing funguje skvěle i v B2B.

Lenka Hankovcová Analytics Manager Billigence

Spolupráci jsme začali na doporučení našeho IT technika. Cíl: zvýšit obraty v hlavní sezóně. Začali jsme se 4 měsíčním předstihem v mrtvém – dokonce mohu říci i pro firmu ztrátovém období. Měli jsme z toho trochu obavy, ale riskli jsme to. I v tomto období se nám podařilo dostat do kladných čísel. Nyní jsme v…

Petr Pevný Jednatel Svět žárovek

Pro plánované rozšíření našeho nástroje, který zajišťuje ochranu proti DDoS útokům,  na zahraniční trh jsme potřebovali agenturu, která se umí pohybovat mimo hranice ČR. Online Makers pro nás vytvořili analýzu konkurenčního prostředí v zemích EU a vytvořili marketingovou strategii. Nyní dokončujeme náš nástroj a díky Online Makers víme jak postupovat dál. Tým z OM rozhodně…

Aleš Lednej Jednatel FlowGuard

Po navázání spolupráce s Online Makers jsme byli svědky prodejního růstu v našem odvětví. Rozšířili jsme se do zemí EU a plánujeme další. Pomáhají nám najít místa, kde bychom měli společně zabrat a dosahovat co nejlepších výsledků. To nám dává chuť do další společné spolupráce.

Jan Stehlík Jednatel Shop-hockey

Dlouho se náš eshop specializoval na prodej motorových olejů. Díky spolupráci s klukama z OM jsme prodeje navýšili, ale stále to nebylo ono. Miroslav Ullman se svým týmem provedli analýzu trhu a doporučili nám prodej rozšířit o náhradní díly k autům a povedlo se. Díky Online Makers rostou naše tržby i zisk. Spolupráci si nemůžeme…

Kateřina Lednejová Jednatelka iOlej

Online Makers mají v našem eshopu na starost placenou formu online marketingu. Především PPC reklamu a správu našeho zboží na cenových porovnávačích. OM svému oboru rozumí a díky jejich zapojení nám roste zisk.

Tereza Topolová eCommerce Manger Care4car

S Online Makers spolupracujeme od září 2017. Zajišťují pro nás Inbound marketing a PPC reklamu – spolupracují na přípravě webinářů a točí videa. Zajišťují i tvorbu nového webu a vytváří ve spolupráci s našimi techniky také články na web. Strategie a postup agentury nám dává nejen smysl, ale i výsledky.

Aleš Lednej Jednatel ComSource

S Online Makers jsme začínali na správě PPC reklam. Jejich odbornost se velice rychle projevila nárůstem obratu: každá koruna, kterou jsme prostřednictvím Online Makers do propagace vložili, se nám vrátila 50krát. Výborné výsledky přinesla i jejich emailingová strategie. Na rozdíl od mnoha jiných agentur nám Miroslav Ullman se svým týmem zisk opravdu přinášejí.

Tomáš Martinec Jednatel Martinec.cz

Online marketingu dobře rozumíme


realizovaných auditů pro eshopy

realizovaných auditů pro B2B podniky


Jak vypracování marketingové analýzy probíhá?1/ Ptáme se


Setkáme se a budeme se ptát: na vaše podnikání, firmu a zákazníky, současné postavení na trhu, konkurenci a další důležité informace.


Budeme se zajímat o váš dosavadní marketing. Jaké kanály využíváte? A s jakým úspěchem?

2/ Analyzujeme


Analýzu stavíme na číslech, nikoliv dohadech. Po konzultaci se propojíme s vašimi účty v Google Analytics, AdWords a jiných nástrojích a zjištěná fakta doplníme o další údaje.


Žádné marketingové aplikace nevyužíváte? Zdarma vám založíme účty a začneme s měřením potřebných metrik.
3/ Vymýšlíme a prezentujeme


Zhodnotíme dosažitelnost navržených cílů, navrhneme strategii a doporučíme kroky k její realizaci. Závěry analýzy vám srozumitelně odprezentujeme.


Závěry z analýzy využijete pro úpravu svých online marketingových aktivit. Nebo vám s realizací navržených změn pomůžeme my – tak, aby se vám to vyplatilo.
Naplánujme si schůzku…
…ve vaší oblíbené kavárně či restauraci, u nás v kanceláři nebo ve vaší firmě. Setkání nezabere více než 2 hodiny; výměnou za svůj čas získáte praktický dokument s desítkami praxí prověřených tipů, které nakopnou váš byznys.


Zadejte do formuláře své jméno, email a telefonní číslo. Obratem se vám ozveme a vše domluvíme. Těšíme se na setkání!