PPC reklama

PPC reklama

PPC reklama


Váš web může vydělávat mnohem více. S PPC reklamou se vaše zboží dostane k uživatelům, kteří o něj opravdu stojí.

Vylepšíme vaše současné kampaně nebo je od základu postavíme. Naše reklamy přinášejí zákazníkům v průměru 1560% návratnost vložených financí – každý měsíc. Vyplatíme se i vaší firmě.


Přivedeme zákazníky na váš web


Vyhledávače

Přivedeme k vám uživatele, kteří vaše zboží hledají na Googlu, Seznamu, Bingu a dalších vyhledávačích.


Remarketing

Nabídneme vaše zboží a služby uživatelům, kteří váš web či eshop navštívili v minulosti.

Sociální sítě

Vaši reklamu doručíme potenciálním zákazníkům na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích.


Bannerová reklama

Vytvoříme pro váš web bannery a zařídíme jejich zobrazení relevantním uživatelům na tematicky podobných stránkách.GSP, PLA, RTB, RLSA…

Umíme toho mnohem víc. Z mnoha možností propagace vybereme ty, které k vám dostanou zákazníky.

Pojďme to probrat osobně!


Zbožové porovnávače

Zajistíme, aby se vaše zboží správně zobrazovalo na předních pozicích na Heurece a Zboží.cz.


Videomarketing

Zajistíme realizaci videa – od natočení přes postprodukci až po jeho propagaci.


PPC reklama je jedním z nejdůležitějších nástrojů každého internetového podnikatele. Při správném nastavení promění několik desítek korun v objednávku zboží za tisíce.

Ve vysoce konkurenčním prostředí podnikatelům na řízení PPC reklam nezbývá čas. Aby vám kampaně přinesly zisk, musíte jim věnovat několik desítek hodin měsíčně.

Co kdybyste svůj čas raději investovali do rozvoje podniku? Vypracujeme podrobnou strategii, kampaně spustíme, postaráme se o jejich kontrolu a zvyšování výkonnosti. Částečnou automatizací pomocí vlastních skriptů dosáhneme přesnější optimalizace za kratší čas.Co vám PPC strategie přinese?


Vyšší návštěvnost relevantních zákazníků a poptávajících – spolu s nárůstem obratu a zisku.

Vyhodnotíme návratnost vašich investic do PPC reklamy (ROAS).
Určíme vhodná klíčová slova a spojíme je s nabídkou na vašem webu.
Na základě časových a geografických dat určíme, v jakou denní dobu a v jaké lokalitě se vyplatí vaše zboží a služby nejvíce propagovat.

Zjistíme, která  zařízení a reklamní nástroje vám přináší nejvíce objednávek – a dle toho reklamu optimalizujeme pro desktop, smartphone nebo tablet.


Za naši práci mluví spokojení zákazníci

Stejně jako u firmy svetzarovek.eu jsme naši spolupráci zahájili na doporučení a mimo hlavní sezónu. Po úvodním nastavení a následné pravidelné optimalizaci se podařilo navýšit náš obrat. To bylo zřejmé nejen v tu chvíli, ale i v porovnání stejného období v předchozích letech. Nyní od Online Makers očekáváme, že se budou čísla ještě více zlepšovat.

Václav Pevný Jednatel VP Centrum

OnlineMakers nejsou běžnou marketingovou firmou. Ceníme si individuálního a lidského přístupu, díky kterému jsme schopni zlepšovat se nejen v komerci jako takové, ale také v řízení a směrování celé firmy.

Tomáš Douda Ecommerce manager SkiAndBike

Online Makers nám pomáhají s budováním značky, šířením povědomí o naší činnosti a získáváním leadů. Společně jsme vytvářeli persony, koncept nového .cz webu a celkovou marketingovou strategii. Pánové z OM nám zajišťují i webináře, pomáhají s tvorbou a plánování contentu a mají přesah i do pořádání eventů. Rozhodně potvrzujeme, že online marketing funguje skvěle i v B2B.

Lenka Hankovcová Analytics Manager Billigence

Spolupráci jsme začali na doporučení našeho IT technika. Cíl: zvýšit obraty v hlavní sezóně. Začali jsme se 4 měsíčním předstihem v mrtvém – dokonce mohu říci i pro firmu ztrátovém období. Měli jsme z toho trochu obavy, ale riskli jsme to. I v tomto období se nám podařilo dostat do kladných čísel. Nyní jsme v…

Petr Pevný Jednatel Svět žárovek

Pro plánované rozšíření našeho nástroje, který zajišťuje ochranu proti DDoS útokům,  na zahraniční trh jsme potřebovali agenturu, která se umí pohybovat mimo hranice ČR. Online Makers pro nás vytvořili analýzu konkurenčního prostředí v zemích EU a vytvořili marketingovou strategii. Nyní dokončujeme náš nástroj a díky Online Makers víme jak postupovat dál. Tým z OM rozhodně…

Aleš Lednej Jednatel FlowGuard

Po navázání spolupráce s Online Makers jsme byli svědky prodejního růstu v našem odvětví. Rozšířili jsme se do zemí EU a plánujeme další. Pomáhají nám najít místa, kde bychom měli společně zabrat a dosahovat co nejlepších výsledků. To nám dává chuť do další společné spolupráce.

Jan Stehlík Jednatel Shop-hockey

Dlouho se náš eshop specializoval na prodej motorových olejů. Díky spolupráci s klukama z OM jsme prodeje navýšili, ale stále to nebylo ono. Miroslav Ullman se svým týmem provedli analýzu trhu a doporučili nám prodej rozšířit o náhradní díly k autům a povedlo se. Díky Online Makers rostou naše tržby i zisk. Spolupráci si nemůžeme…

Kateřina Lednejová Jednatelka iOlej

Online Makers mají v našem eshopu na starost placenou formu online marketingu. Především PPC reklamu a správu našeho zboží na cenových porovnávačích. OM svému oboru rozumí a díky jejich zapojení nám roste zisk.

Tereza Topolová eCommerce Manger Care4car

S Online Makers spolupracujeme od září 2017. Zajišťují pro nás Inbound marketing a PPC reklamu – spolupracují na přípravě webinářů a točí videa. Zajišťují i tvorbu nového webu a vytváří ve spolupráci s našimi techniky také články na web. Strategie a postup agentury nám dává nejen smysl, ale i výsledky.

Aleš Lednej Jednatel ComSource

S Online Makers jsme začínali na správě PPC reklam. Jejich odbornost se velice rychle projevila nárůstem obratu: každá koruna, kterou jsme prostřednictvím Online Makers do propagace vložili, se nám vrátila 50krát. Výborné výsledky přinesla i jejich emailingová strategie. Na rozdíl od mnoha jiných agentur nám Miroslav Ullman se svým týmem zisk opravdu přinášejí.

Tomáš Martinec Jednatel Martinec.cz

PPC reklamě dobře rozumíme


%

průměrné PNO

průměrná cena za objednávku v CZK

počet objednávek přes PPC u našich klientů za rok 2020


Jak spuštění PPC reklamy probíhá?1/ Analyzujeme

Propojíme se s vašimi účty, zhodnotíme současný stav PPC kampaní a navrhneme strategické změny. Ještě jste s PPC nepracovali? Potřebné účty vám v reklamních systémech založíme.

Provedeme analýzu klíčových slov – její výsledky využijete mj. i v obsahovém marketingu nebo návrhu nové struktury webu.
2/ Připravujeme a spouštíme

Nastavíme nebo změníme jednotlivé prvky kampaní a vložíme sledovací kódy – tak, abychom dokázali změřit efektivu dané reklamy.

Následuje spuštění kampaně.


3/ Měříme a vylepšujeme

Efektivitu kampaně průběžně kontrolujeme a vylepšujeme, abychom dosáhli stanovených cílů a co nejvyššího zisku. Naše optimalizace nikdy nekončí.


Naplánujme si schůzku…
…ve vaší oblíbené kavárně či restauraci, u nás v kanceláři nebo ve vaší firmě. Probereme vaše představy a obchodní cíle – a odhadneme, jakého zisku můžete s PPC dosáhnout.

Zadejte do formuláře své jméno, email a telefonní číslo. Obratem se vám ozveme a vše domluvíme. Těšíme se na setkání!