O nás


Seřizujeme online marketing. S nadšením a střízlivým nadhledem


V tom, co děláme, jsme dobří. Přinášíme klientům zisk a radost z podnikání, pomáháme jim pochopit svět internetového marketingu. Posouváme vpřed je i sebe samotné.

Rosteme, jen když se vám daří

Nemáme rádi agentury, které svého klienta vysají a jdou o dům dál. Řídíme se jednoduchým pravidlem: dokud nevyděláváte vy, nevyděláme ani my. A podřídíme tomu téměř cokoliv.

Jednáme čestně

Odvádíme dobrou práci. Přesto výsledky nemusí být takové, jaké si představujete. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit, bez vysvětlování důvodů a složitého papírování.

Jsme v tom s vámi

S každým klientem budujeme dlouhodobé partnerství. Jen tak naše spolupráce naplní svůj potenciál. Nejde nám o rychlé peníze, ale o vzájemné porozumění.

Nepouštíme se do všeho

Pokud naše spolupráce nedává smysl, řekneme vám to. Nebudeme spolupracovat s vaší konkurencí – a odmítneme zakázky, které jsou mimo zákon nebo proti dobrým mravům.

Online Makers tým

Miroslav Ullman
Projektový manažer & zakladatel Online Makers
Dlouhá léta pracoval jako projektový manažer v ICT oblasti, poté přešel do světa online marketingu. Mezi jeho záliby patří fotografování, motorsport, cestování a hodinky. Právě láska k hodinovým strojkům a jejich důmyslnému mechanismu jej při založení Online Makers silně inspirovala.
Kamil Prouza
B2B marketingový stratég
Začínal jako PPC konzultant u významné tuzemské agentury. Dnes se jako marketingový stratég specializuje na B2B oblast. Ve volném čase cestuje, tráví čas s přáteli nebo si jde zacvičit.
Vladimír Vojta
Marketingový stratég se specializací na eshopy
Přední specialista na PPC, expert na zbožové porovnávače – a milovník kvalitního čaje a všeho dobrého. Vedle online marketingu se věnuje amatérskému divadlu. Revoltuje a jako jediný nosí digitálky.
Tomáš Soukup
Copywriter & obsahový stratég
Vystudoval molekulární biologii, nakonec místo zkumavek bere do ruky pero. Textuje weby, píše blogové posty, dává do latě obsahové strategie. Rád cestuje, ve chvílích volna hraje na klavír a baskytaru.
Ondřej Navrátil
SEO konzultant
První kroky ve světě online marketingu jej dovedly k optimalizaci pro vyhledávače – a u SEO už zůstal. Zajímá se o vědu a technologie a rád hraje poker.