Zbožové porovnávače

Zbožové porovnávače

Zbožové porovnávače


Právě v tento okamžik hledají vaše zboží tisíce lidí. Jsou připraveni nakoupit – tady a teď. Vyjděte jim vstříc: nabídněte své produkty na zbožových porovnávačích.

Doporučíme vám vhodný srovnávač, postaráme se o nastavení a spuštění kampaně. Klientům přinášíme každý měsíc průměrně 5 051% návratnost vložených financí. Naše služby se vám vyplatí.

Porovnávače zboží jsou pro eshopy významným zdrojem příjmů. Ne náhodou – přicházejí na ně uživatelé, kteří se vyhlédnuté zboží snaží získat za co nejvýhodnějších podmínek. Až 8 % návštěvníků, kteří na váš web přes srovnávač přijdou, nákup uskuteční.


Vedle Heureky a Zboží.cz jsou jen v Česku desítky dalších porovnávačů. Některé se specializují na nábytek, jiné na kosmetiku – a každý z nich vyžaduje odlišný formát tzv. XML feedu, správné spárování a strategickou propagaci.

Kvůli náročné správě a výběru vhodného srovnávače se řadě eshopů vložené finance vrátí za dlouhé roky – nebo vůbec. A naopak: při správném postupu se investice několika korun rychle zhodnotí v podobě objednávek za tisíce.


Přenechte nám starosti se správou a propagací svých produktů na zbožových porovnávačích. Vypracujeme strategii a postaráme se, aby vaše zboží zákazníci viděli.


Máme bohaté zkušenosti a prokazatelné výsledky. Přineseme vašemu eshopu více objednávek.


Zbožovým srovnávačům dobře rozumíme


%

návratnost investic

%

průměrné PNO

průměrná cena za objednávku v CZK


Co vám strategie zbožových porovnávačů přinese?


Zákazníky, kteří jsou připraveni nakoupit vaše zboží, nárůst obratu a vyšší povědomí o značce.

Vyhodnotíme návratnost vašich investic do zbožových srovnávačů (ROAS).

Najdeme pro vaše zboží vhodné porovnávače.

Připravíme pro vaše produkty správný formát XML feedů a postaráme se o spárování s existujícím zbožím ve srovnávačích.

Nastavíme propagační kampaň, spustíme ji a budeme ji průběžně optimalizovat.


Přivedeme zákazníky na váš eshop


Heuréka.cz

Přivedeme k vám zákazníky z největšího porovnávače v Česku, který měsíčně navštíví 3 miliony uživatelů.


Specializované srovnávače

Postaráme se o propagaci vašich výrobků na specializovaných srovnávačích: Glami, Atoto, Fav, Biano a dalších.

Zboží.cz

Zařídíme zobrazení vašich produktů na předních místech při vyhledávání na Seznamu.    


Zahraniční porovnávače

Pomůžeme vašemu podniku s rozšířením za hranice. Najdeme vhodný zahraniční porovnávač a zajistíme na něm spárování i propagaci.

Google Shopping

Propagací zboží v sekci Google Nákupy k vám přivedeme zákazníky z největšího světového vyhledávače.


Audit, nastavení cílů…

Umíme toho mnohem víc. Z mnoha možností propagace vybereme ty, které k vám dostanou zákazníky. Pojďme to probrat osobně!


Jak spuštění kampaně na porovnávačích probíhá?1/ Ptáme se a zkoumáme


Sejdeme se a zjistíme, jaké jsou vaše obchodní cíle. Propojíme se s vašimi účty ve vyhledávačích, vyhodnotíme návratnost kampaní a ujistíme se, že k propagaci využíváte vhodnou platformu.


Žádný srovnávač zatím nevyužíváte? Založíme vám účet a nastavíme jej.

2/ Spouštíme kampaň


Pomocí nástroje Mergado na porovnávačích nastavíme a opravíme XML feedy a jednotlivé výrobky spárujeme s produktovými kartami.


Určíme nejvýhodnější strategii pro zviditelnění vašeho zboží na předních místech srovnávačů, nastavíme ji a spustíme.3/ Vyhodnocujeme a optimalizujeme


Kampaně průběžně vyhodnocujeme a postupně zlepšujeme jejich výkonnost, abychom vám zajistili co nejvyšší zisk.


Za naši práci mluví spokojení zákazníci

Stejně jako u firmy svetzarovek.eu jsme naši spolupráci zahájili na doporučení a mimo hlavní sezónu. Po úvodním nastavení a následné pravidelné optimalizaci se podařilo navýšit náš obrat. To bylo zřejmé nejen v tu chvíli, ale i v porovnání stejného období v předchozích letech. Nyní od Online Makers očekáváme, že se budou čísla ještě více zlepšovat.

Václav Pevný Jednatel VP Centrum

OnlineMakers nejsou běžnou marketingovou firmou. Ceníme si individuálního a lidského přístupu, díky kterému jsme schopni zlepšovat se nejen v komerci jako takové, ale také v řízení a směrování celé firmy.

Tomáš Douda Ecommerce manager SkiAndBike

Online Makers nám pomáhají s budováním značky, šířením povědomí o naší činnosti a získáváním leadů. Společně jsme vytvářeli persony, koncept nového .cz webu a celkovou marketingovou strategii. Pánové z OM nám zajišťují i webináře, pomáhají s tvorbou a plánování contentu a mají přesah i do pořádání eventů. Rozhodně potvrzujeme, že online marketing funguje skvěle i v B2B.

Lenka Hankovcová Analytics Manager Billigence

Spolupráci jsme začali na doporučení našeho IT technika. Cíl: zvýšit obraty v hlavní sezóně. Začali jsme se 4 měsíčním předstihem v mrtvém – dokonce mohu říci i pro firmu ztrátovém období. Měli jsme z toho trochu obavy, ale riskli jsme to. I v tomto období se nám podařilo dostat do kladných čísel. Nyní jsme v…

Petr Pevný Jednatel Svět žárovek

Pro plánované rozšíření našeho nástroje, který zajišťuje ochranu proti DDoS útokům,  na zahraniční trh jsme potřebovali agenturu, která se umí pohybovat mimo hranice ČR. Online Makers pro nás vytvořili analýzu konkurenčního prostředí v zemích EU a vytvořili marketingovou strategii. Nyní dokončujeme náš nástroj a díky Online Makers víme jak postupovat dál. Tým z OM rozhodně…

Aleš Lednej Jednatel FlowGuard

Po navázání spolupráce s Online Makers jsme byli svědky prodejního růstu v našem odvětví. Rozšířili jsme se do zemí EU a plánujeme další. Pomáhají nám najít místa, kde bychom měli společně zabrat a dosahovat co nejlepších výsledků. To nám dává chuť do další společné spolupráce.

Jan Stehlík Jednatel Shop-hockey

Dlouho se náš eshop specializoval na prodej motorových olejů. Díky spolupráci s klukama z OM jsme prodeje navýšili, ale stále to nebylo ono. Miroslav Ullman se svým týmem provedli analýzu trhu a doporučili nám prodej rozšířit o náhradní díly k autům a povedlo se. Díky Online Makers rostou naše tržby i zisk. Spolupráci si nemůžeme…

Kateřina Lednejová Jednatelka iOlej

Online Makers mají v našem eshopu na starost placenou formu online marketingu. Především PPC reklamu a správu našeho zboží na cenových porovnávačích. OM svému oboru rozumí a díky jejich zapojení nám roste zisk.

Tereza Topolová eCommerce Manger Care4car

S Online Makers spolupracujeme od září 2017. Zajišťují pro nás Inbound marketing a PPC reklamu – spolupracují na přípravě webinářů a točí videa. Zajišťují i tvorbu nového webu a vytváří ve spolupráci s našimi techniky také články na web. Strategie a postup agentury nám dává nejen smysl, ale i výsledky.

Aleš Lednej Jednatel ComSource

S Online Makers jsme začínali na správě PPC reklam. Jejich odbornost se velice rychle projevila nárůstem obratu: každá koruna, kterou jsme prostřednictvím Online Makers do propagace vložili, se nám vrátila 50krát. Výborné výsledky přinesla i jejich emailingová strategie. Na rozdíl od mnoha jiných agentur nám Miroslav Ullman se svým týmem zisk opravdu přinášejí.

Tomáš Martinec Jednatel Martinec.cz

Naplánujme si schůzku…
…ve vaší oblíbené kavárně či restauraci, u nás v kanceláři nebo ve vaší firmě. Probereme vaše představy a obchodní cíle – a prozradíme, jak zlepšení pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání pomůže vašemu byznysu.


Zadejte do formuláře své jméno, email a telefonní číslo. Obratem se vám ozveme a vše domluvíme. Těšíme se na setkání!