Sociální sítě

Sociální sítě

Marketing sociálních sítí


Sociální sítě jsou důležitou součástí života mladé a střední generace – a silným marketingovým kanálem, který zvýší váš obrat i zisk.

Víme, jak na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních platformách mluvit s vašimi zákazníky a dobře mířenými kampaněmi získat nové. Proměníme vaše profily na sociálních sítích na výdělečný kanál.

Na sociálních sítích se pohybuje 54 % obyvatel Česka. Na Facebooku se alespoň jednou denně objeví 3,8 milionu lidí; profilem na Instagramu se chlubí 1,6 milionu Čechů, na LinkedInu jej má rovný milion.


Zajímavé články a videa hraje na sociálních sítích prim. Nabídněte je svým potenciálním zákazníkům – a máte nakročeno k vyššímu prodeji a nárůstu poptávek.


Řada společností pracuje se sociálními sítěmi špatně: neumí svou cílovou skupinu oslovit. Nereagují na komentáře. Zaostávají v nastavení propagace, publikují sporadicky – a často jen prodejní obsah. Výsledkem je nulová návratnost investic a propad do červených čísel.


Přenechte správu svých sociálních sítí nám. Vypracujeme komunikační strategii a dostaneme váš obsah k lidem, které skutečně zajímá. Pomůžeme vám k šíření povědomí o značce – a nakonec i k lepším obchodním výsledkům.

Sociálním sítím dobře rozumíme


dosah za poslední rok

nové likes u klientů

%

engagement rate


Co vám marketing sociálních sítí přinese?


Nové potenciální zákazníky, větší povědomí o značce a pozitivní vnímání brandu.

Určíme sociální sítě, na kterých se pohybuje vaše cílová skupina a vypracujeme strategii pro získání publika a práci s obsahem.

Ověříme, nakolik vaše dosavadní kampaně plní vámi určené obchodní cíle a zda jsou tyto cíle reálné.

Ukážeme vám, že i s relativně nízkým rozpočtem mohou mít kampaně na sociálních sítích na vaše obchodní výsledky obrovský dopad.

Navržené kampaně zrealizujeme a zhodnotíme jejich vliv na množství objednávek.


Které sociální sítě spravujeme?


Rozumíme rozšířeným sociálním platformám i těm méně známým. Postaráme se o komunikaci se zákazníky, zveřejňování obsahu i propagaci.


Na Instagramu vaše zboží podpoříme profesionálními fotografiemi, na Facebooku vybudujeme s potenciálními zákazníky vztah přímou komunikací a doručováním zajímavého obsahu.


Pro Youtube připravíme záznam z vašich vystoupení a seminářů. Na LinkedInu pomůžeme vaší společnosti budovat oborovou autoritu a najít vhodné spolupracovníky pro vaši firmu.


Problémem pro nás není ani správa zahraničních sociálních sítí.


FacebookLinkedInTwitterVKontakteKakaoStory


InstagramYoutubeGoogle+WeChatJak vypracování strategie pro sociální sítě probíhá?1/ Analyzujeme


Určíme vhodné sítě pro oslovení vašich potenciálních klientů. Máte na nich účet? Propojíme se s ním a provedeme audit: podíváme se na charakteristiku vašich fanoušků a určíme, které příspěvky mají největší ohlas. Specializovanými nástroji zhodnotíme postupy vašich konkurentů.


Ještě se na dané platformě nepohybujete? Založíme vaší firmě profil, popíšeme jej a nastavíme.

2/ Zavádíme změny


Dle výsledků auditu navrhneme komunikační strategii: určíme vhodný tón komunikace, připravíme obsahový plán a naplánujeme reklamní kampaně.3/ Vyhodnocujeme a optimalizujeme


Reakci na příspěvky i výsledky kampaní průběžně vyhodnocujeme. V případě potřeba zavádíme změny – v cílení propagace, jejím rozsahu nebo výběru vhodných témat.


Za naši práci mluví spokojení zákazníci

Stejně jako u firmy svetzarovek.eu jsme naši spolupráci zahájili na doporučení a mimo hlavní sezónu. Po úvodním nastavení a následné pravidelné optimalizaci se podařilo navýšit náš obrat. To bylo zřejmé nejen v tu chvíli, ale i v porovnání stejného období v předchozích letech. Nyní od Online Makers očekáváme, že se budou čísla ještě více zlepšovat.

Václav Pevný Jednatel VP Centrum

OnlineMakers nejsou běžnou marketingovou firmou. Ceníme si individuálního a lidského přístupu, díky kterému jsme schopni zlepšovat se nejen v komerci jako takové, ale také v řízení a směrování celé firmy.

Tomáš Douda Ecommerce manager SkiAndBike

Online Makers nám pomáhají s budováním značky, šířením povědomí o naší činnosti a získáváním leadů. Společně jsme vytvářeli persony, koncept nového .cz webu a celkovou marketingovou strategii. Pánové z OM nám zajišťují i webináře, pomáhají s tvorbou a plánování contentu a mají přesah i do pořádání eventů. Rozhodně potvrzujeme, že online marketing funguje skvěle i v B2B.

Lenka Hankovcová Analytics Manager Billigence

Spolupráci jsme začali na doporučení našeho IT technika. Cíl: zvýšit obraty v hlavní sezóně. Začali jsme se 4 měsíčním předstihem v mrtvém – dokonce mohu říci i pro firmu ztrátovém období. Měli jsme z toho trochu obavy, ale riskli jsme to. I v tomto období se nám podařilo dostat do kladných čísel. Nyní jsme v…

Petr Pevný Jednatel Svět žárovek

Pro plánované rozšíření našeho nástroje, který zajišťuje ochranu proti DDoS útokům,  na zahraniční trh jsme potřebovali agenturu, která se umí pohybovat mimo hranice ČR. Online Makers pro nás vytvořili analýzu konkurenčního prostředí v zemích EU a vytvořili marketingovou strategii. Nyní dokončujeme náš nástroj a díky Online Makers víme jak postupovat dál. Tým z OM rozhodně…

Aleš Lednej Jednatel FlowGuard

Po navázání spolupráce s Online Makers jsme byli svědky prodejního růstu v našem odvětví. Rozšířili jsme se do zemí EU a plánujeme další. Pomáhají nám najít místa, kde bychom měli společně zabrat a dosahovat co nejlepších výsledků. To nám dává chuť do další společné spolupráce.

Jan Stehlík Jednatel Shop-hockey

Dlouho se náš eshop specializoval na prodej motorových olejů. Díky spolupráci s klukama z OM jsme prodeje navýšili, ale stále to nebylo ono. Miroslav Ullman se svým týmem provedli analýzu trhu a doporučili nám prodej rozšířit o náhradní díly k autům a povedlo se. Díky Online Makers rostou naše tržby i zisk. Spolupráci si nemůžeme…

Kateřina Lednejová Jednatelka iOlej

Online Makers mají v našem eshopu na starost placenou formu online marketingu. Především PPC reklamu a správu našeho zboží na cenových porovnávačích. OM svému oboru rozumí a díky jejich zapojení nám roste zisk.

Tereza Topolová eCommerce Manger Care4car

S Online Makers spolupracujeme od září 2017. Zajišťují pro nás Inbound marketing a PPC reklamu – spolupracují na přípravě webinářů a točí videa. Zajišťují i tvorbu nového webu a vytváří ve spolupráci s našimi techniky také články na web. Strategie a postup agentury nám dává nejen smysl, ale i výsledky.

Aleš Lednej Jednatel ComSource

S Online Makers jsme začínali na správě PPC reklam. Jejich odbornost se velice rychle projevila nárůstem obratu: každá koruna, kterou jsme prostřednictvím Online Makers do propagace vložili, se nám vrátila 50krát. Výborné výsledky přinesla i jejich emailingová strategie. Na rozdíl od mnoha jiných agentur nám Miroslav Ullman se svým týmem zisk opravdu přinášejí.

Tomáš Martinec Jednatel Martinec.cz

Naplánujme si schůzku…
…ve vaší oblíbené kavárně či restauraci, u nás v kanceláři nebo ve vaší firmě. Probereme vaše představy a obchodní cíle – a prozradíme, jak zlepšení pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání pomůže vašemu byznysu.

Zadejte do formuláře své jméno, email a telefonní číslo. Obratem se vám ozveme a vše domluvíme. Těšíme se na setkání!