SEO

SEO

SEO


Vaše zboží a služby hledají ve vyhledávačích každý den stovky, tisíce potenciálních klientů. Většina z nich klikne na první tři odkazy ve výsledcích vyhledávání. Budete na předních příčkách vy, nebo vaše konkurence?

Víme, jak pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání zlepšit a jakým obsahem přimět uživatele k nákupu či odeslání poptávky. Zvýšíme návštěvnost vašeho webu – a proměníme jej ve fungující obchodní nástroj.


Úprava on-page faktorů


Výsledky vyhledávání ovlivňuje především obsah webu a jeho nastavení. Co zařídíme?


Úprava obsahu

Úpravou stylistiky a formátováním texty na vašem webu pro čtenáře zatraktivníme.
URL adresa

Zajistíme, aby URL adresy vašich podstránek byly srozumitelné pro vyhledávače i uživatele.

Copywriting

Napíšeme pro váš web přesvědčivé texty, se kterými se uživatel ztotožní a přimějí jej k nákupu.


Validní HTML kód

Zvolíme správný titulek, nadpisy i metatexty, doplníme popisky k fotografiím a ilustracím.

Zvýšení rychlosti webu

Technickými úpravami zrychlíme načítání vašich stránek na desktopu i v telefonu.
Vnitřní prolinkování

Propojením podstránek vnitřními odkazy usnadníme uživatelům a vyhledávačům pohyb na webu.


Úprava off-page faktorů


O pozici webu ve výsledcích vyhledávání rozhodují i externí faktory:


Linkbuilding

Pozici webu posílíme sjednáním zpětných odkazů z tematicky spřízněných stránek.


Spolupráce s influencery

Dojednáme propagaci  vašich stránek u oborových autorit – tzv. influencerů.Řada společností není na internetu vidět. Ve výsledcích vyhledávání se jejich stránky objevují na špatných pozicích – nebo se nezobrazují vůbec. A to ani při dotazech na služby, které poskytují, či zboží, které prodávají.

Počet vašich potenciálních zákazníků je omezený. Více než 35 % uživatelů klikne ve výsledcích vyhledávání na první odkaz. Druhé místo uzme pozornost 18 % možných klientů, třetí příčka dalších deseti procent.

Vysoká pozice ve výsledcích vyhledávání je pro dobré obchodní výsledky vaší firmy zásadní. Optimalizace umístění odkazu (Search Engine Optimization – SEO) sestává z desítek kroků; úpravy stávajícího obsahu a tvorby nového, zrychlení načítání webu, vnitřního a vnějšího prolinkování – a mnoha dalších úprav, které web zatraktivní pro vyhledávací algoritmy i koncové uživatele.

Co vám strategie optimalizace pro vyhledávače přinese?


Vyšší návštěvnost, nové potenciální klienty, nárůst obratu i zisku – a srozumitelné vysvětlení jednotlivých kroků SEO.

Provedeme audit obsahu a technického nastavení webu. Určíme, které faktory odrazují potenciální klienty a ztěžují práci vyhledávacím algoritmům.
Vypracujeme analýzu klíčových slov a stanovíme fráze, které uživatelé v souvislosti s vaším byznysem nejčastěji vyhledávají.
Postaráme se o technické úpravy webu a tvorbu obsahového plánu.
Připravíme strategii optimalizace pro Google, Seznam – a v případě zájmu i pro méně známé vyhledávače, rozšířené v zahraničí.

Za naši práci mluví spokojení zákazníci

Stejně jako u firmy svetzarovek.eu jsme naši spolupráci zahájili na doporučení a mimo hlavní sezónu. Po úvodním nastavení a následné pravidelné optimalizaci se podařilo navýšit náš obrat. To bylo zřejmé nejen v tu chvíli, ale i v porovnání stejného období v předchozích letech. Nyní od Online Makers očekáváme, že se budou čísla ještě více zlepšovat.

Václav Pevný Jednatel VP Centrum

OnlineMakers nejsou běžnou marketingovou firmou. Ceníme si individuálního a lidského přístupu, díky kterému jsme schopni zlepšovat se nejen v komerci jako takové, ale také v řízení a směrování celé firmy.

Tomáš Douda Ecommerce manager SkiAndBike

Online Makers nám pomáhají s budováním značky, šířením povědomí o naší činnosti a získáváním leadů. Společně jsme vytvářeli persony, koncept nového .cz webu a celkovou marketingovou strategii. Pánové z OM nám zajišťují i webináře, pomáhají s tvorbou a plánování contentu a mají přesah i do pořádání eventů. Rozhodně potvrzujeme, že online marketing funguje skvěle i v B2B.

Lenka Hankovcová Analytics Manager Billigence

Spolupráci jsme začali na doporučení našeho IT technika. Cíl: zvýšit obraty v hlavní sezóně. Začali jsme se 4 měsíčním předstihem v mrtvém – dokonce mohu říci i pro firmu ztrátovém období. Měli jsme z toho trochu obavy, ale riskli jsme to. I v tomto období se nám podařilo dostat do kladných čísel. Nyní jsme v…

Petr Pevný Jednatel Svět žárovek

Pro plánované rozšíření našeho nástroje, který zajišťuje ochranu proti DDoS útokům,  na zahraniční trh jsme potřebovali agenturu, která se umí pohybovat mimo hranice ČR. Online Makers pro nás vytvořili analýzu konkurenčního prostředí v zemích EU a vytvořili marketingovou strategii. Nyní dokončujeme náš nástroj a díky Online Makers víme jak postupovat dál. Tým z OM rozhodně…

Aleš Lednej Jednatel FlowGuard

Po navázání spolupráce s Online Makers jsme byli svědky prodejního růstu v našem odvětví. Rozšířili jsme se do zemí EU a plánujeme další. Pomáhají nám najít místa, kde bychom měli společně zabrat a dosahovat co nejlepších výsledků. To nám dává chuť do další společné spolupráce.

Jan Stehlík Jednatel Shop-hockey

Dlouho se náš eshop specializoval na prodej motorových olejů. Díky spolupráci s klukama z OM jsme prodeje navýšili, ale stále to nebylo ono. Miroslav Ullman se svým týmem provedli analýzu trhu a doporučili nám prodej rozšířit o náhradní díly k autům a povedlo se. Díky Online Makers rostou naše tržby i zisk. Spolupráci si nemůžeme…

Kateřina Lednejová Jednatelka iOlej

Online Makers mají v našem eshopu na starost placenou formu online marketingu. Především PPC reklamu a správu našeho zboží na cenových porovnávačích. OM svému oboru rozumí a díky jejich zapojení nám roste zisk.

Tereza Topolová eCommerce Manger Care4car

S Online Makers spolupracujeme od září 2017. Zajišťují pro nás Inbound marketing a PPC reklamu – spolupracují na přípravě webinářů a točí videa. Zajišťují i tvorbu nového webu a vytváří ve spolupráci s našimi techniky také články na web. Strategie a postup agentury nám dává nejen smysl, ale i výsledky.

Aleš Lednej Jednatel ComSource

S Online Makers jsme začínali na správě PPC reklam. Jejich odbornost se velice rychle projevila nárůstem obratu: každá koruna, kterou jsme prostřednictvím Online Makers do propagace vložili, se nám vrátila 50krát. Výborné výsledky přinesla i jejich emailingová strategie. Na rozdíl od mnoha jiných agentur nám Miroslav Ullman se svým týmem zisk opravdu přinášejí.

Tomáš Martinec Jednatel Martinec.cz

SEO dobře rozumíme


klíčových slov na první straně vyhledávání na Google

klíčových slov na první straně vyhledávání na Seznamu

prvních pozic


Jak vypracování SEO strategie probíhá?1/ Analyzujeme

Zeptáme se na vaše obchodní cíle, klientelu i firmu, budeme se zajímat o vaši konkurenci a její postupy.

Provedeme hloubkový audit webu: zhodnotíme úroveň obsahu, technické nastavení a současné umístění vašich stránek ve výsledcích vyhledávání. Vypracujeme analýzu klíčových slov.
2/ Zavádíme změny

Navrhneme strategii pro využití navržených klíčových slov. Napravíme nejpalčivější faktory – např. nízkou rychlost načítání stránek, absenci kvalitních textů nebo chybějící odkazy na webu.


3/ Vyhodnocujeme a optimalizujeme

Vyhodnotíme dopad úprav na pozici webu ve výsledcích vyhledávání. Sledujeme vývoj pozic vybraných klíčových slov a současně s tím i objem a kvalitu návštěv z organického vyhledávání.


Naplánujme si schůzku…
…ve vaší oblíbené kavárně či restauraci, u nás v kanceláři nebo ve vaší firmě. Probereme vaše představy a obchodní cíle – a prozradíme, jak zlepšení pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání pomůže vašemu byznysu.

Zadejte do formuláře své jméno, email a telefonní číslo. Obratem se vám ozveme a vše domluvíme. Těšíme se na setkání!