Mezinárodní marketing

Mezinárodní marketing

Mezinárodní marketing


Nové potenciální klienty máte na dosah ruky. Se svými produkty a službami můžete uspět ve Velké Británii, v Německu, Spojených státech a v desítkách dalších zemí. Stačí správné know-how.

Otevřeme vám dveře do světa. Zjistíme, zda se vám expanze do vyhlédnutého státu vyplatí – nebo najdeme takový, kde vaše produkty zabodují. Poradíme s dopravou, doporučíme vhodné marketingové kanály a zajistíme realizaci kampaní.

Zvažujete rozšíření prodeje za hranice, ale nejste si jisti, zda o vaše výrobky a služby bude zájem? Nebo už v zahraničí podnikáte, ale výsledky nejsou takové, jaké si představujete?

O úspěchu na zahraničním trhu rozhoduje řada faktorů: znalost jazyka, místních spotřebitelů a lokálních marketingových nástrojů. Musíte se orientovat v legislativě i podmínkách dovozu. Stačí přehlédnout jediný detail – a měsíce dřiny přijdou vniveč.

Prosperující mezinárodní podnikání není o náhodě. Předchází mu promyšlená marketingová strategie a její pečlivá realizace.

Svěřte svou expanzi do zahraničí nám. Máme zkušenosti s tržním prostředím na Slovensku, v Německu, Velké Británii a dalších zemích. Oslovíme nové potenciální zákazníky a přineseme vám více objednávek a poptávek.

Mezinárodnímu marketingu dobře rozumíme


je počet zemí, kde máme zkušenost s marketingem

je počet zemí, kde jsme dělali analýzu trhu

klienti


Co vám strategie mezinárodního marketingu přinese?


Zhodnocení vašeho obchodního záměru – a konkrétní rady, jak na zahraničním trhu uspět.

Zanalyzujeme tržní prostředí ve vámi vyhlédnuté zemi a určíme, zda se vám rozšíření podniku vyplatí. Pokud ne, najdeme vám vhodnější trh.
Poradíme vám s přepravou i legislativními a obchodními podmínkami.
Zajistíme marketingové aktivity – na místních zbožových srovnávačích, oblíbených sociálních sítích a v nejrozšířenějších vyhledávačích.

6 kroků k vašemu zákazníkovi


Klienty přilákáme osvědčenými marketingovými nástroji:


PPC kampaně

Přivedeme k vám zákazníky s pomocí tradičních i méně obvyklých reklamních platforem.    


Email marketing

Pro zahraniční odběratele novinek připravíme emailovou kampaň a zajistíme, aby emaily neskončily ve spamu.

Sociální sítě

Vytvoříme propagační posty a zacílíme je na potenciální klienty. Zajistíme správu reklamních kampaní.


Inbound marketing

Připravíme obsahový plán pro zahraniční publikum a zajistíme jeho realizaci – tvorbu textů, videí a dalšího obsahu.

Zbožové srovnávače

Postaráme se o správné zobrazení vašeho zboží na předních pozicích lokálních srovnávačů zboží.


SEO

Upravíme obsah webu tak, aby se na zahraničních vyhledávačích zobrazoval na předních místech. Zajistíme linkbuilding.


Jak vypracování strategie probíhá?1/ Konzultujeme

Sejdeme se a ujasníme si vaše obchodní záměry v zahraničí, postavení na českém trhu a výhled do budoucna. Budeme se zajímat – o vaši nabídku, klientelu a dosavadní obchodní výsledky.

Společně určíme cíle expanze vašeho podnikání za hranice a pustíme se do analýzy tržního prostředí.
2/ Provádíme průzkum

Ověříme poptávku ve vyhlédnuté zemi, obhlédneme konkurenci a spočítáme náklady na dovoz a marketing.

Vypracujeme strategii mezinárodního marketingu a přidáme tipy na vhodné zahraniční trhy pro vaše produkty.


3/ Spouštíme kampaně a vyhodnocujeme

Připravíme a spustíme domluvené kampaně na sociálních sítích, zbožových vyhledávačích a dalších platformách. Výkonnost kampaní průběžně sledujeme a optimalizujeme, aby návratnost vašich investic byla co nejvyšší.

Za naši práci mluví spokojení zákazníci

Stejně jako u firmy svetzarovek.eu jsme naši spolupráci zahájili na doporučení a mimo hlavní sezónu. Po úvodním nastavení a následné pravidelné optimalizaci se podařilo navýšit náš obrat. To bylo zřejmé nejen v tu chvíli, ale i v porovnání stejného období v předchozích letech. Nyní od Online Makers očekáváme, že se budou čísla ještě více zlepšovat.

Václav Pevný Jednatel VP Centrum

OnlineMakers nejsou běžnou marketingovou firmou. Ceníme si individuálního a lidského přístupu, díky kterému jsme schopni zlepšovat se nejen v komerci jako takové, ale také v řízení a směrování celé firmy.

Tomáš Douda Ecommerce manager SkiAndBike

Online Makers nám pomáhají s budováním značky, šířením povědomí o naší činnosti a získáváním leadů. Společně jsme vytvářeli persony, koncept nového .cz webu a celkovou marketingovou strategii. Pánové z OM nám zajišťují i webináře, pomáhají s tvorbou a plánování contentu a mají přesah i do pořádání eventů. Rozhodně potvrzujeme, že online marketing funguje skvěle i v B2B.

Lenka Hankovcová Analytics Manager Billigence

Spolupráci jsme začali na doporučení našeho IT technika. Cíl: zvýšit obraty v hlavní sezóně. Začali jsme se 4 měsíčním předstihem v mrtvém – dokonce mohu říci i pro firmu ztrátovém období. Měli jsme z toho trochu obavy, ale riskli jsme to. I v tomto období se nám podařilo dostat do kladných čísel. Nyní jsme v…

Petr Pevný Jednatel Svět žárovek

Pro plánované rozšíření našeho nástroje, který zajišťuje ochranu proti DDoS útokům,  na zahraniční trh jsme potřebovali agenturu, která se umí pohybovat mimo hranice ČR. Online Makers pro nás vytvořili analýzu konkurenčního prostředí v zemích EU a vytvořili marketingovou strategii. Nyní dokončujeme náš nástroj a díky Online Makers víme jak postupovat dál. Tým z OM rozhodně…

Aleš Lednej Jednatel FlowGuard

Po navázání spolupráce s Online Makers jsme byli svědky prodejního růstu v našem odvětví. Rozšířili jsme se do zemí EU a plánujeme další. Pomáhají nám najít místa, kde bychom měli společně zabrat a dosahovat co nejlepších výsledků. To nám dává chuť do další společné spolupráce.

Jan Stehlík Jednatel Shop-hockey

Dlouho se náš eshop specializoval na prodej motorových olejů. Díky spolupráci s klukama z OM jsme prodeje navýšili, ale stále to nebylo ono. Miroslav Ullman se svým týmem provedli analýzu trhu a doporučili nám prodej rozšířit o náhradní díly k autům a povedlo se. Díky Online Makers rostou naše tržby i zisk. Spolupráci si nemůžeme…

Kateřina Lednejová Jednatelka iOlej

Online Makers mají v našem eshopu na starost placenou formu online marketingu. Především PPC reklamu a správu našeho zboží na cenových porovnávačích. OM svému oboru rozumí a díky jejich zapojení nám roste zisk.

Tereza Topolová eCommerce Manger Care4car

S Online Makers spolupracujeme od září 2017. Zajišťují pro nás Inbound marketing a PPC reklamu – spolupracují na přípravě webinářů a točí videa. Zajišťují i tvorbu nového webu a vytváří ve spolupráci s našimi techniky také články na web. Strategie a postup agentury nám dává nejen smysl, ale i výsledky.

Aleš Lednej Jednatel ComSource

S Online Makers jsme začínali na správě PPC reklam. Jejich odbornost se velice rychle projevila nárůstem obratu: každá koruna, kterou jsme prostřednictvím Online Makers do propagace vložili, se nám vrátila 50krát. Výborné výsledky přinesla i jejich emailingová strategie. Na rozdíl od mnoha jiných agentur nám Miroslav Ullman se svým týmem zisk opravdu přinášejí.

Tomáš Martinec Jednatel Martinec.cz

Naplánujme si schůzku…
…ve vaší oblíbené kavárně či restauraci, u nás v kanceláři nebo ve vaší firmě. Probereme vaše představy a obchodní cíle – a prozradíme, jak zlepšení pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání pomůže vašemu byznysu.

Zadejte do formuláře své jméno, email a telefonní číslo. Obratem se vám ozveme a vše domluvíme. Těšíme se na setkání!