E-mail marketing

E-mail marketing

E-mail marketing


E-maily patří mezi nejefektivnější nástroje prodeje a budování značky. Doručte potenciálnímu klientovi správnou informaci ve správný čas – a obchod máte v kapse.

Pomůžeme vám vybudovat databázi relevantních uživatelů, připravíme automatizované kampaně, vytvoříme přesvědčivé texty. Vaše e-maily budou vydělávat – ne končit v koši.

E-mailová adresa vašich budoucích zákazníků má cenu zlata. Abyste ji získali, je třeba potenciálnímu klientovi nabídnout něco na oplátku: vzdělávací e-book nebo návodné video, příslíbit mu pravidelné zasílání zajímavých novinek.

Pro každou kampaň je třeba připravit dobře vypadající grafickou šablonu, zvolit odpovídající segment zákazníků, nastavit čas rozesílky, vytvořit vhodný nadpis a postarat se o desítky dalších věcí. Stačí jediná chyba; náhodným zasíláním nesmyslných, špatně adresovaných nabídek potenciální zákazníky odradíte – a ti loajální k vám ztratí důvěru.
Přenechte řízení svého e-mailového marketingu nám. Vypracujeme strategii, postaráme se o splnění legislativních podmínek a vaši nabídku dostaneme k lidem, které skutečně zajímá. Pomůžeme vám k vyššímu obratu a budování povědomí o značce.


Co vám strategie e-mailového marketingu přinese?


Nové potenciální klienty, více zakázek, navýšení prodeje a větší známost vaší značky.

Zhodnotíme fungování vašich dosavadních kampaní a jejich dopad na plnění vámi stanovených obchodních cílů.
Určíme vhodný obsahový magnet (e-book, newslettery, videa apod.) a s jeho pomocí rozšíříme vaši databázi potenciálních klientů.
Navrhneme kampaně a postaráme se, aby splňovaly zákonné povinnosti – zákon č. 480/2004 Sb. a obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
E-mailové kampaně zrealizujeme – vytvoříme texty a grafické šablony, nastavíme automatické rozesílání a vyhodnotíme efektivitu kampaně.

Za naši práci mluví spokojení zákazníci

Stejně jako u firmy svetzarovek.eu jsme naši spolupráci zahájili na doporučení a mimo hlavní sezónu. Po úvodním nastavení a následné pravidelné optimalizaci se podařilo navýšit náš obrat. To bylo zřejmé nejen v tu chvíli, ale i v porovnání stejného období v předchozích letech. Nyní od Online Makers očekáváme, že se budou čísla ještě více zlepšovat.

Václav Pevný Jednatel VP Centrum

OnlineMakers nejsou běžnou marketingovou firmou. Ceníme si individuálního a lidského přístupu, díky kterému jsme schopni zlepšovat se nejen v komerci jako takové, ale také v řízení a směrování celé firmy.

Tomáš Douda Ecommerce manager SkiAndBike

Online Makers nám pomáhají s budováním značky, šířením povědomí o naší činnosti a získáváním leadů. Společně jsme vytvářeli persony, koncept nového .cz webu a celkovou marketingovou strategii. Pánové z OM nám zajišťují i webináře, pomáhají s tvorbou a plánování contentu a mají přesah i do pořádání eventů. Rozhodně potvrzujeme, že online marketing funguje skvěle i v B2B.

Lenka Hankovcová Analytics Manager Billigence

Spolupráci jsme začali na doporučení našeho IT technika. Cíl: zvýšit obraty v hlavní sezóně. Začali jsme se 4 měsíčním předstihem v mrtvém – dokonce mohu říci i pro firmu ztrátovém období. Měli jsme z toho trochu obavy, ale riskli jsme to. I v tomto období se nám podařilo dostat do kladných čísel. Nyní jsme v…

Petr Pevný Jednatel Svět žárovek

Pro plánované rozšíření našeho nástroje, který zajišťuje ochranu proti DDoS útokům,  na zahraniční trh jsme potřebovali agenturu, která se umí pohybovat mimo hranice ČR. Online Makers pro nás vytvořili analýzu konkurenčního prostředí v zemích EU a vytvořili marketingovou strategii. Nyní dokončujeme náš nástroj a díky Online Makers víme jak postupovat dál. Tým z OM rozhodně…

Aleš Lednej Jednatel FlowGuard

Po navázání spolupráce s Online Makers jsme byli svědky prodejního růstu v našem odvětví. Rozšířili jsme se do zemí EU a plánujeme další. Pomáhají nám najít místa, kde bychom měli společně zabrat a dosahovat co nejlepších výsledků. To nám dává chuť do další společné spolupráce.

Jan Stehlík Jednatel Shop-hockey

Dlouho se náš eshop specializoval na prodej motorových olejů. Díky spolupráci s klukama z OM jsme prodeje navýšili, ale stále to nebylo ono. Miroslav Ullman se svým týmem provedli analýzu trhu a doporučili nám prodej rozšířit o náhradní díly k autům a povedlo se. Díky Online Makers rostou naše tržby i zisk. Spolupráci si nemůžeme…

Kateřina Lednejová Jednatelka iOlej

Online Makers mají v našem eshopu na starost placenou formu online marketingu. Především PPC reklamu a správu našeho zboží na cenových porovnávačích. OM svému oboru rozumí a díky jejich zapojení nám roste zisk.

Tereza Topolová eCommerce Manger Care4car

S Online Makers spolupracujeme od září 2017. Zajišťují pro nás Inbound marketing a PPC reklamu – spolupracují na přípravě webinářů a točí videa. Zajišťují i tvorbu nového webu a vytváří ve spolupráci s našimi techniky také články na web. Strategie a postup agentury nám dává nejen smysl, ale i výsledky.

Aleš Lednej Jednatel ComSource

S Online Makers jsme začínali na správě PPC reklam. Jejich odbornost se velice rychle projevila nárůstem obratu: každá koruna, kterou jsme prostřednictvím Online Makers do propagace vložili, se nám vrátila 50krát. Výborné výsledky přinesla i jejich emailingová strategie. Na rozdíl od mnoha jiných agentur nám Miroslav Ullman se svým týmem zisk opravdu přinášejí.

Tomáš Martinec Jednatel Martinec.cz

E-mail marketingu dobře rozumíme


%

open rate našich kampaní

%

míra prokliku z newsletterů našich klientů

%

konverzní poměr našich kampaní


Používáme moderní nástroje


Pro tvorbu šablon, hromadné rozesílání e-mailů, automatizaci kampaní a zhodnocení výsledků využíváme e-mailingové aplikace ActiveCampaign a MailChimp.

Software využíváme i při plánování a realizaci e-mailových kampaní v zahraničí.

MailChimp


ActiveCampaignJak vypracování e-mailingové strategie probíhá?1/ Analyzujeme

Během konzultace probereme, co od e-malingu očekáváte a podíváme se, jak jste k němu dosud přistupovali.

Navrhneme, jak získat relevantní kontakty a připravíme vhodnou komunikační strategii – včetně témat pro newslettery, tónu komunikace a možnosti propojení e-mailingu s vaším B2B marketingem.

2/ Píšeme a rozesíláme

Připravíme přesvědčivé grafické šablony i texty a newslettery rozešleme.

V rámci kampaní vytvoříme sadu automatických odpovědí v reakci na chování uživatele – např. proklik na web nebo odhlášení z databáze.

3/ Vyhodnocujeme a optimalizujeme

Vyhodnotíme efektivitu každé zprávy: četnost jejího otevření a prokliku na odkazovanou stránku, míru konverze na cílovém webu.

Spočítáme návratnost vašich investic a budeme ji zvyšovat – testováním odlišných nadpisů a času rozesílek nebo cílením na jiné adresáty.


Naplánujme si schůzku…
…ve vaší oblíbené kavárně či restauraci, u nás v kanceláři nebo ve vaší firmě. Probereme vaše představy a obchodní cíle – a prozradíme, jak e-mailový marketing vašemu byznysu pomůže.

Zadejte do formuláře své jméno, email a telefonní číslo. Obratem se vám ozveme a vše domluvíme. Těšíme se na setkání!